Умови доставки

Працюємо без вихідних! Жителі Києва можуть отримати замовлення вже в день його оформлення, якщо зробили замовлення зранку до 10 години, або наступного дня при оформленні до 21 години вечора. Клієнти з інших міст України можуть отримати замовлення протягом 1-5 днів, в залежності від місцеперебування населеного пункту та обраного способу доставлення.
На книги по акції безкоштовна доставка не поширюється.

Наш магазин пропонує на вибір такі способи доставки вашого замовлення:

Нова Пошта
Відправка по всій Україні. Вартість – за тарифами компанії.
Безкоштовна доставка на відділення або поштомат, якщо сума замовлення від 1500 грн.
Безкоштовна доставка на вказану адресу, якщо сума замовлення від 3000 грн.

Термін доставки варіюється від 1 дня до обласних центрів та інших великих міст до 2-3 днів у менші населені пункти. Під час оформлення замовлення сайт запропонує вам обрати ваше місто, зручне відділення або адресу. Відправлення потрібно отримати протягом 5-ти робочих днів Нової пошти починаючи з дня прибуття, інакше його відправлять нам назад.

Надіслати відправлення через Нову пошту можна як за попередньою оплатою, так і післяплатою, тобто з оплатою при отриманні відправлення у відділенні або в момент доставки кур’єром Нової пошти за вказаною вами адресою.

Укрпошта
Вартість – за тарифами компанії.
Безкоштовна доставка на відділення або поштомат, якщо сума замовлення від 1500 грн. Термін доставки в середньому становить від 2 до 5 днів.
Надіслати відправлення через Укрпошту можна як за попередньою оплатою, так і післяплатою, тобто з оплатою при отриманні відправлення у поштовому відділенні.

Доставка за межі України
— Витрати по пересилці оплачує покупець не залежно від суми замовлення;
— При міжнародній відправці повна передоплата вартості книги і поштових витрат;

Будь-яку книгу ми можемо надіслати і міжнародною доставкою силами Укрпошти.