Умови повернення товару

Повернення товару можливе при виконанні наступних умов:

Повернення товару неналежної якості

Для книжок

Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадку виявлення такого роду недоліків, за Вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 30 днів з моменту отримання.

Для CD/DVD дисків

Згідно постанови Кабінету Міністрів України “Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»” від 19.03.1994 року № 172. така продукція належної якості поверненню не підлягає. Повернення цієї категорії товару можливе тільки в тому випадку, якщо у продукції будуть виявлені виробничі недоліки, а саме: Диск не запускається на більшості СD/DVD-програвачів; Розпізнається як “Невідомий диск”; Є зависання треків під час прослуховування або зависання картинки, що не стосуються невеликого зависання, яке супроводжує перехід лазера з одного шару на інший під час перегляду двошарового диска; Невідповідність звуку і зображення; Неповний комплект видання (наприклад, у 2-дисковому виданні обидва диски виявляться однаковими).

Для електронного контенту

За електронний контент адміністрація сайту не повертає грошові кошти (Умови використання сайту). Електронні книжки не підлягають поверненню чи обміну. У випадку здійснення Покупцем оплати за надання доступу до завантаження Контенту та неможливості його безпосередньо завантажити з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем (що виникли на стороні та з вини Покупця), повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином. Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий неробочий файл (який неможливо відтворити чи зберегти (якщо це доведено після перевірки Продавцем) та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу. Таким чином, Контент належної якості поверненню та обміну не підлягає.

Повернення товару належної якості

Повернення/обмін товару належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки (при отриманні товарів поштою, або кур’єрською службою – відлік 14 днів починається з дня отримання).
Повернення книжок належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання, за умови, якщо книги не використовувалися і збережено їх товарний вигляд, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, які не підлягають поверненню згідно постанови Кабінету Міністрів України “Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»” від 19.03.1994 року № 172.